Mateusz Wójcik w I- ligowym Zniczu Pruszków !!!

Kolejnym zawodnikiem opuszczającym okręt o nazwie UKS WIDOK 99 LUBLIN  jest Mateusz Wójcik. Mati przenosi się do I- ligowego Znicza Pruszków i jak powiedział dyrektor sportowy Znicza będzie najdroższym transferem młodego piłkarza w historii Znicza, więc oczekiwania wobec niego są spore.  Życzymy mu samych sukcesów i szybkiego debiutu w I lidze !!! Znając Mateusz będzie z nami utrzymywał kontakt i trzymał za Nas kciuki.

Kilka słów od niego:

"Z klubem UKS Widok Lublin związany byłem około 4 sezonów były to lata trampkarza starszego oraz Juniora Młodszego
-występy w Makroregionalnej Lidze juniora Młodszego w której zajęliśmy 5 miejsce

Bardzo miło wspominam te lata z pozdrowieniem do rodziców którzy bardzo pomagali i dzięki trenerom takim jak trener Marcin Popławski (na którego zresztą Zawsze mogłem liczyć) , trener Robert Chmura, trener Maciek Tarnowski i przy NASZYM wysiłku udało się stworzyć fajną drużynę (jedną z najlepszych w Polsce) i super atmosferę. Chciałbym podziękować Klubowi Widok Lublin,za to że stworzył nam fajne warunki do piłkarskiego rozwoju.Bardzo dziękuję.Mam nadzieję że z niejednym z zawodników spotkamy się jeszcze na boisku. Drużyną byliśmy i jesteśmy.
Rozegraliśmy fajne zawody każdemu z drużyny Widok 99 życzę jak najwięcej pogodnych dni!