Relacja z meczu z Motor Lublin S.A

Relacja z meczu z  Motor Lublin S.A

ZWYCIĘSTWO O WYJĄTKOWYM SMAKU... Zasłużone zwycięstwo w derbach z MOTOREM LUBLIN S.A...

W kolejnej odsłonie derbów dwóch najlepszych drużyn rocznika 1999 województwa Lubelskiego, wyszliśmy zwycięsko. 2 do 1 po bramkach Sebka Plesza i Mateusza ( Rejsika) Ozimka to jak najbardziej zasłużony wynik. Szkoda tylko, że nie udało się zamknąć tego meczu wcześniej, bo okazję ku temu były, niepotrzebnie zafundowaliśmy sobie nerwową końcówkę. Gratuluję chłopakom obydwu drużyn determinacji i walki, a Wam zwycięstwa. Powiem szczerze, że ten mecz zapadnie mi na zawsze w pamięci, nie ze względu na wynik i Waszą grę, a Wasze zachowanie, bo tak naprawdę wynik dla Nas jest sprawą drugorzędną, a przygoda która trwa już prawie 10 lat - bezcenna. DZIĘKUJĘ !!!

Powiązana galeria: